Wiadomości

Nie zwalniamy tempa - akcja szczepień mundurowych trwa...

Data publikacji 06.04.2021

Dzisiaj w Bielsku-Białej kolejna grupa policjantów z powiatu wodzisławskiego skorzystała z możliwości szczepienia przeciw COVID-19. Pierwszą dawkę szczepionki przyjął również szef wodzisławskiego garnizonu podinsp. Wiesław Dryja. Pamiętajmy, że dzięki wspólnemu poświęceniu i zaangażowaniu, pokonamy w końcu koronawirusa, a szczepienia mają nam tylko w tym pomóc.

26 marca ruszyły szczepienia dla wodzisławskich policjantów, którzy stawili się w wyznaczonym punkcie szczepień w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. Do tej pory zaszczepiło się już ponad 70 policjantów. Dzisiaj pierwszą dawkę szczepionki przyjął również szef wodzisławskiej policji  - podinsp. Wiesław Dryja. Wśród zaszczepionych znaleźli się policjanci drogówki, funkcjonariusze z komórek patrolowo-interwencyjnych, pionu kryminalnego a także funkcjonariusze straży miejskiej.To stróże prawa, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo mieszkańców.

Pamiętajmy, że dzięki wspólnemu poświęceniu i zaangażowaniu, pokonamy w końcu koronawirusa, a szczepienia mają nam tylko w tym pomóc.