Wiadomości

Policjanci zabezpieczali IX Rodzinny Rajd Rowerowy

Data publikacji 15.06.2022

W Godowie odbył się IX Rodzinny Rajd Rowerowy. Policjanci z wodzisławskiej drogówki przypomnieli uczestnikom najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Mundurowi zadbali, aby jazda rowerem była nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim bezpieczna.

W Godowie odbył się IX Rodzinny Rajd Rowerowy, który został zorganizowany przez Koło Turystyki Rowerowej w Godowie. Rajd zabezpieczali policjanci z wodzisławskiej drogówki. Mundurowi przypomnieli najważniejsze zasady bezpiecznej jazdy rowerem i zadbali o uczestników podczas przejazdu zaplanowanej trasy, której długość wyniosła 27 km.

Policjanci wspierają wspólne, aktywne spędzanie wolnego czasu. Zachęcamy do korzystania z tej formy aktywności. Jazda rowerem jest ekologiczna i zdrowa, ale aby była bezpieczna, każdy rowerzysta musi jednak pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. Ponieważ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, ma wpływ każdy uczestnik drogi!

  • na tle muszli koncertowej w Godowie, do wspólnego zdjęcia pozują uczestnicy rajdu rowerowego i policjant
  • dwaj umundurowani policjanci stoją obok radiowozu
  • strażacy ochotnicy udzielają wskazówek podczas treningu udzielania pierwszej pomocy, kucają przy manekinie, między nimi kuca mężczyzna, który ćwiczy udzielanie pierwszej pomocy
Powrót na górę strony