Wiadomości

Senior podziękował za pomoc sierżantowi

Data publikacji 15.09.2022

"Pomagamy i chronimy" to dewiza, którą kierują się policjanci podczas codziennej służby. Słowa te wielokrotnie potwierdzają stróże prawa z wodzisławskiego garnizonu. Tym razem sierżant Marek Krótki pomógł seniorowi w trudnej sytuacji, sprawnie wymienił koło w jego samochodzie. Do komisariatu wpłynął e-mail ze słowami wdzięczności dla mundurowego.

Na skrzynkę Komendanta Komisariatu Policji w Pszowie wpłynął e-mail z podziękowaniem dla sierżanta Marka Krótkiego. Mundurowy podczas patrolu rejonu służbowego zwrócił uwagę na zmartwionego seniora, którego samochód uległ awarii i wymagał wymiany opony. Sierżant od razu zaoferował swoją pomoc i błyskawicznie wymienił oponę. Dzięki postawie mundurowego, jego  zaangażowaniu i po prostu chęci niesienia pomocy, mężczyzna mógł bezpiecznie ruszyć w dalszą podróż. Wdzięczny senior postanowił w kilku słowach podziękować policjantowi i pochwalić jego postawę.

Służba w Policji to wyjątkowa praca dla wyjątkowych ludzi. "Pomagamy i chronimy" to dewiza, którą policjanci kierują się podczas codziennej służby. Miło, że czasem jest zauważona i doceniona.

Powrót na górę strony