Wiadomości

Kampania "Świeć przykładem" z przedszkolakami z Zawady

Data publikacji 19.10.2023

Policjant z wodzisławskiej drogówki przeprowadził spotkanie profilaktyczne z najmłodszymi mieszkańcami Zawady. Przedszkolaki poznały zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzieci otrzymały od mundurowego odblaski, aby jeszcze lepiej dbać o swoje bezpieczeństwo.

Policjant Wydziału Ruchu Drogowego wodzisławskiej jednostki Policji, aspirant Grzegorz Szolc odwiedził podopiecznych przedszkola w Zawadzie. Mundurowy rozmawiał z najmłodszymi o ważnych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przedszkolaki wiedzą teraz, jak dbać o swoje bezpieczeństwo. Stróż prawa odpowiadał na mądre pytania dzieci, wysłuchał też historii, którymi milusińscy chcieli się z nim podzielić. Na koniec policjant rozdał przygotowane przez Przedszkole odblaski, a dzieci obiecały nosić je w widocznym miejscu, żeby jeszcze lepiej dbać o swoje bezpieczeństwo. Miłe spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem i wręczeniem mundurowemu laurki z podziękowaniem.

Spotkanie odbyło się w ramach trwającej kampanii "Świeć przykładem". Celem kampanii jest zachęcanie pieszych do korzystania z elementów odblaskowych.

Bądź widoczny, noś odblaski! Daj kierowcy szansę, aby Cię zauważył.

Foto: źródło FB

  • Policjant prowadzi spotkanie profilaktyczne dla przedszkolaków
  • Policjant tłumaczy zasady ruchu drogowego przedszkolakom, przed dwójką dzieci stoją zabawkowe samochody
  • Policjant prowadzi spotkanie profilaktyczne z przedszkolakami
  • Policjant stoi obok przedszkolaków, w ręce trzyma laurkę z podziękowaniami
  • Policjant stoi obok przedszkolaków, w ręce trzyma laurkę z podziękowaniami
Powrót na górę strony